Svarbi informacija:

Tęsiame mišrųjį ugdymą, todėl birželio 14 – 15 dienomis į gimnaziją kontaktiniam mokymui(si) sugrįžta 5 – 8 klasių mokiniai. I-III klasėms vyksta mokymas(is) nuotoliniu būdu.

Birželio 16 – 17 dienomis sugrįžta Į gimnaziją kontaktiniam mokymui(si) I – III mokiniai. 5-8 klasėms vyks nuotolinis mokymas(is).

Birželio 18 d. – nuotolinis mokymas(is) visoms klasėms.

Mokslo metų užbaigimasbirželio 21 – 22 dienomis, derinamas su klasės auklėtoju.

SVARBU: ateidami į mokyklą atneškite visus vadovėlius ir atiduokite dalykų mokytojams.

Jūsų dislokacijos kabinetai tie patys, kaip ir ankstesnio sugrįžimo į gimnaziją metu.

Primename, kad karantinas tęsiasi, todėl būtina laikytis saugaus atstumo, dėvėti kaukes.