Stovyklautojų dienoraštis. Pirmoji diena.

Pirmoji Birštono gimnazijos 1-4 klasių mokinių diena vasaros stovykloje „Vaikystės kaleidoskopas“

LOBIO PAIEŠKA BIRŠTONE

2021-06-16, pirmąją stovyklos dieną, stovyklautojai keliavo po Birštoną ir  ieškojo pirato Džeko ir papūgėlės Toto paslėpto lobio. Jiems šias veiklas organizavo ir rūpinosi mokinių saugumu mokytojos Vaida Vasiljevė, Asta Simanaitienė ir mokytojos padėjėjos Daiva Ašmenskienė bei Rima Šuliauskienė. Vaikai, ieškodami įvairiose Birštono vietose paslėptų užuominų  bei atlikdami paskirtas užduotis, aplankė istorinį Birštono akmenį, kur išsiaiškino, kokį įvykį žymi kiekviena data. Kita užuomina vedė prie Vytauto paminklo, kur  visi darė  didelę „bangą“. Mineralinio vandens biuvetėje skanavo natūralaus mineralinio vandens, o Kneipo sode sėmėsi jėgų lobio paieškoms. Užuominų vedami stovyklautojai aplankė fontaną su skulptūra „Mergaitė ir medūza“, kur sušoko „Ančiukų“ šokį. Centriniame miesto parke ieškojo skulptūros „Mergaitė“ bei iš kankorėžių dėliojo miesto simbolį – banginuką. Lobio paieškos tęsėsi „Tarzanijos“ žaidimų aikštelėje, o paskutinė užuomina, rasta prie Birštono savivaldybės, nuvedė vaikus į lobio buvimo vietą. Stovyklautojai su nekantrumu pasidalino rasto lobio gėrybes, paskui laimingi bei šiek tiek pavargę ir išalkę keliavo pietauti. Jų laukia dar keturios įdomios dienos.