Pradinukų šventės

2022-05-26 vyko Šeimų švenrė 2b klasėje. Šventę ruošė mokytojos A.Simanaitienė ir T.Ragienė

2022-05-17 Birštono gimnazijoje 3c klasėje, kurią moko mokytoja Vaida Vasiljevė, vyko Šeimų šventė. Šventę vedė du šaunūs trečiokai Benas ir Dainora. Skambėjo daug nuotaikingų dainų, eilėraščių. Trečiokės Dainora ir Brigita paskambino išmoktus muzikinius kūrinius, Brigita padeklamavo savo pačios sukurtą eilėraštį broliui, o Benas pašoko gatvės šokį. Tėveliai skaitė vaikų mintis apie šeimą, dalyvavo žaidimuose. Šventė buvo graži ir tikrai jauki. Mokinius ruošė mokytos Vaida Vasiljevė ir Toliama Ragienė.

Gegužės mėnesį Birštono gimnazijos pirmokai šventė Abėcėlės šventę. Vaikai dainavo, deklamavo, sveikino savo mamytes su praėjusia Motinos diena, įteikė joms pačių rankomis paruoštas dovanėles. Mokinius ruošė jų mokytojos Vilma Augustavičienė, Jūrarė Aukščiūnienė ir Toliama Ragienė.

Balandžio 29 d. 3b mokiniai vadovaujami mokytojos Aldronos Grinienės paminėjo Motinos dieną.

Mokytojos Romos Malinauskienės vadovaujami 3a klasės mokiniai Mamytes Motinos dienos proga pasveikino nuotoliniu būdu.

2022-05-19 Birštono gimnazijos 2a klasės mokiniai ir jų mokytojos Toliama Ragienė ir Vilmutė Žiobienė suruošė Šeimų šventę, kurioje gausiai dalyvavo antrokėlių tėveliai, seneliai, broliukai ir sesutės. Smagu, kad klasės bendruomenę gražiai papildė Daniil ir Viktoriia iš Ukrainos, o šventėje dalyvavo ir šių vaikučių artimieji. Džiaugiamės galėdami dalintis rūpesčiais, laimės akimirkomis, dainomis, eilėmis ar tiesiog šypsena.