Pabėgimo kambarys

Šią savaitę 5-8 ir I-IV kl. mokiniai turėjo įveikti didelį išbandymą – pabėgimo kambarį, kuriame nepabijojo apsilankyti netgi ir mokytojai. Visi bendrai atliko loginio mąstymo užduotis, kad išsiaiškinti vieną didelę mįslę, kas gi įvykdė nusikaltimą už užuolaidos. Mokiniai kambarį įveikti turėjo per 20 min. Didelė dauguma, taip ir padarė. Visi rungėsi dėl geriausio laiko, bet laimėjo III a klasės mokinio Ernesto Vyšniausko užregistruota komanda – „Vakari, nesinervuok“.

Džiaugiamės išgirdę daug gerų atsiliepimų ir tikimės, kad jums lygiai taip pat patiko dalyvauti, kaip mums organizuoti ir stebėti. Susitiksime kitais metais.!

Skelbiam nugalėtojus:

1 vieta – Ernestas Vyšniauskas III a, Airidas Simonaitis, Matas Černevičius III b, Vakaris Diškevičius, Paulius Deltuva IV b.

2 vieta – Miglė Sadauskaitė, Karolina Lodaitė, Kristupas Beleišis, Erika Tamulynaitė, Gabija Eidukaitė IVa.

3 vieta – Arminas Vaškys, Elzė Bisikirskaitė, Rapolas Aleškevičius, Amanda Lyberytė, Eva Mikailaitė Ib. -IIb kl.