LTOK „OLIMPINIS MĖNUO“ 2022 M.

Spalio mėnesį pradinukai dalyvavo respublikiniame projekte LTOK „Olimpinis mėnuo“ 2022 m.. Projekto globėja p. Diana Nausėdienė.
Keturios savaitės buvo skirtos įvairiai veiklai:
I sav. – Fizinis aktyvumas
II sav. – Sveika mityba
III sav.- Bendradarbiavimas
IV sav. – Emocinė sveikata
       Kiekvieną savaitę mokiniai matė video reportažus. Tėveliams taip pat buvo siunčiama medžiaga, kuri galėjo papildyti veiklas namuose.
      Pasibaigus projektui mokiniams buvo atsiųsti diplomai, padėkos už dalyvavimą projekte.
      Spalio mėnuo buvo labai įdomus ir smagus.
Pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė J. Aukščiūnienė

Akimirkos iš lapkričio 3-4 d. Birštono gimnazijoje vykusios vaikų sveikatinimo stovyklos su kyokushin karate klubu.

🤩
🤼 Dalyvavo 22 mokiniai iš 3-6 kl.
🤼Tokiose stovyklose vaikai ne tik puikiai praleidžia laiką, bet ir išmoksta naujų įgūdžių, fiziškai aktyviai leidžia laiką bei gerina savo socialinius ir bendravimo įgūdžius.
🥰 Dėkojame Kauno rajono visuomenės sveikatos biurui už galimybę vaikams aktyviai ir linksmai leisti atostogas.