Kalėdinis projektas „Atrask save kūryboje Kalėdų žingsniams aidint 2022”

Birštono gimnazijoje pirmus žingsnius jau žengia projektas „Atrask save kūryboje Kalėdų žingsniams aidint 2022”: vykdėme kalėdinį krepšinio turnyrą „3×3”, gaminome žaislus, karpinius ir papuošėme edukacines erdves, mokyklos eglutę, o šiandien kartu su Kalėdų Seneliu ją įžiebėme. Dėkojame visiems, kurie su mumis dalijasi švenčių laukimo nuotaika ir dovanoja džiaugsmą aplinkiniams.
Asta Ferevičienė
Birštono gimnazijos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Netradicinė geografijos pamoka

Gruodžio 9 d. Birštono gimnazijos Ib klasės mokiniai lankėsi Birštono savivaldybėje, kur vyko netradicinė geografijos pamoka. Ją vedė ir su Birštono savivaldybe plačiau supažindino mero pavaduotojas V. Kederys, prisistatė, aktyviai dalyvauti veiklose pakvietė ir neseniai dirbti pradėjusi Jaunimo reikalų koordinatorė S. Pempienė.

Parodoje „Žiemos puokštė – KMAIK 2022”

Gruodžio 8 dieną Birštono gimnazijos mokiniai, paskatinti technologijų mokytojų Vedos Martinaitienės ir Algio Guobio, dalyvavo tarptautinėje parodoje „Žiemos puokštė – KMAIK 2022”. Konkursui buvo pateiktas 121 darbas. 7b klasės mokinys Tomas Grybauskas kūrė kalėdinę dekoraciją tema „Šviesk, Kalėdų žvaigžde!”, o I-III gimnazijos klasių mokinės Augustė Zeleniakaitė, Emilija Varnelytė, Kamilė Zeleniakaitė, Deimantė Virbickaitė ir Ugnė Margarian kūrė kalėdines eglutes tema „Su miško kvapu”.

Sveikiname Deimantę Virbickaitę, pelniusią vertinimo komisijos prizą.

Ugnė Margarian III a kl.