Sausio 19 d. III-IV kl. mokiniai vyko į „AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2023“ Kauno Žalgirio arenoje. Mugėje busimųjų studentų laukė vyriausieji stojimo komisijų nariai, aukštųjų mokyklų atstovai, esamieji studentai, dar visai neseniai patys priėmę sprendimus savo karjerai.

Mokiniai turėjo galimybę sužinoti apie aukštosiose mokyklose siūlomas studijų programas, priėmimo tvarką, stojimų eigą, pasirengimą studijoms ir patį studijų procesą. Taip pat galėjo dalyvauti  vertingose  diskusijose, renginiuose ir motyvaciniuose pranešimuose, praktinių patarimų sesijoje.

Studijų pasirinkimas kiekvienam jaunam žmogui yra atsakingas ir sudėtingas procesas. Linkime sėkmingo pasirinkimo!

Birštono gimnazijos informacija