Gamtos mokslų pamokos Alytaus STEAM centre

Sausio 25 d. 8b klasės mokiniai vyko į Alytaus STEAM centrą ir dalyvavo dvejose edukacinėse veiklose.
         Viena grupė vykdė tyrimą tema ,,Kristalų mikropasaulis” biologijos laboratorijoje ir susipažino su kristalais laboratorijoje ir augalų sultyse.
        Antroji grupė fizikos laboratorijoje dalyvavo edukacijoje ,,Vaivorykštė delne” ir atliko šviesos sudėties ir savybių tyrimus.

Chemijos mokytoja V. Berteškienė

Šiais mokslo metais  turime galimybę dalį fizikos, chemijos ir biologijos pamokų praleisti Alytaus STEAM centro laboratorijose.
        Atlikdami tiriamuosius darbus, mokiniai patiria didesnę mokymosi motyvaciją, įgyja geresnius praktinio darbo įgūdžius, sustiprina bendravimo, darbo grupėje kompetenciją, pasijunta jaunaisiais mokslininkais.

Netradicinės pamokos

Pažindami  mus supančią aplinką, geriau suprantame ir gamtoje veikiančius dėsnius, todėl dalį pamokų turime netradicinėse erdvėse. O kur geriau pažinti Visatos dėsnius nei Molėtų  etnokosmologijos muziejuje?

Fizikos mokytoja D.Šukevičienė