Dalyvavo tarptautinėje konferencijoje Marijampolės Sūduvos gimnazijoje…

Penktadienį, gegužės 5 d., III a klasės mokinės Agnė Baliūnaitė ir Emilija Treigytė, lydimos jas konsultavusios mokytojos Dainos Vyšniauskienės, dalyvavo tarptautinėje konferencijoje Marijampolės Sūduvos gimnazijoje.
           Jau trečius metus vykstanti konferencija skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Šių metų konferencijos tema „Kūrinių ir kūrėjų magija“ įkvėpė abi dalyves kūrybos magijai. Agnės pranešimas „Dainuojamoji poezija Lietuvoje“ ne tik supažindino su dainuojamosios poezijos menu, žymiausiais atlikėjais, bet ir paskatino atidžiau pažiūrėti į poetiškus dainų tekstus, o pranešimo pabaigoje atlikta V. Kernagio daina „Oi, pelėda“ susilaukė gausių ovacijų. Kaip savo pranešimo pradžioje prisistatė Emilija, ji šioje konferencijoje dalyvaudama trečią kartą išbandė tris žanrus. Šiemet ji sukūrė įtaigų meninį pasakojimą „Žalčių karalius“ ir pelnė nominaciją už kūrybiškiausią pranešimą.
     Džiaugiamės kūrybingomis mūsų gimnazijos moksleivėmis ir linkime gražių, šviesių, magiškų atradimų ateityje.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Daina Vyšniauskienė

💙💙💙Oras Eurodienų atidarymo šventei puikus!

🥳Kviečiame jungtis ir pasitikti Europos dienas Birštone šį vakarą 18 val. Savivaldybės aikštėje.
🤩Laukia šaunios jaunų atlikėjų dainos, įdomūs eksperimentai, pramogos vaikams.

Įdomūs renginiai visą savaitę – sekite programą. Lauksime visų!

Запрошуємо вас приєднатися к спільноті Бірштонаса та приняти участь в мироприємствах 🇺🇦 💙💛

– Birštono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos ir Birštono gimnazijos mokinių parlamento informacija.