Šachmatų čempionatas

4a klasės mokiniai dalyvavo Lietuvos pradinių klasių čempionate LR Prezidento taurei laimėti, sveikiname dalyvavusius už Birštono gimnazija mokinius A. Jančiulį, K. Botyrių, T. Karčiauską,, Ą Zaliecką, R. Zinkų.

Šachmatų trenerė D. Urbanavičiūtė

Fizinis ugdymas

Keturkovės varžybos

Š.m. gegužės 12 d. vyko gimnazijos lengvosios atletikos keturkovės varžybos, kuriose dalyvavo 17 berniukų ir 3 mergatės. Mokiniai bėgo 60 m, šoko į tolį, metė kamuoliuką, bėgo 800 m berniukai, 500 m mergaitės. Nugalėtojais tapo Matas Šyvokas ir Greta Abariūtė, antras vietas užėmė Herkus Loda ir Viltė Jaruševičiūtė, trečias vietas – Rokas Šyvokas ir Beata Krušinskaitė. Atskirose rungtyse pasižymėjo Tadas Rinkevičius, Lukas Valatka.

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės lengvosios atletikos keturkovės varžybos

Š.m. gegužės 18 d. Alytuje vyko zoninės Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybos, kuriose dalyvavo Birštono gimnazijos berniukų komanda (Matas Šyvokas, Rokas Šyvokas, Herkus Loda, Rapolas Dirsė, Tadas Rinkevičius, Jokūbas Mažukaitis). Šauniai pasirodė Matas Šyvokas, kuris lamėjo 60 m bėgimo ir šuolio į tolį rungtis. Deja nepasisekė kamuoliuko metimo rungtyje.Matas bendroje įskaitoje užėmė 5-tą tarp 34 dalyvių. Gerai pasirodė Herkus Loda šuolio į tolį, 60 m ir 800 m bėgimo rungtyse. Toli kamuoliuką metė Rapolas Dirsė ir Rokas Šyvokas. Patirtos traumos sutrukdė sėkmingai pasirodyti komandinėse varžybose.

Respublikinės mokinių krepšinio varžybos

Š.m. gegužės 25 d. Birštono sporto arenoje vyko Basketnews.com taurės mokinių krepšinio varžybos. Jose varžėsi Raseinių, Panevėžio, Druskininkų ir Birštono moksleivių komandos. Mūsų komanda buvo jauniausia, vyresniems komandos nariams talkino 6,7 klasių mokiniai. Nors pergalių pasiekti nepavyko, mūsų jaunieji krepšininkai įgijo naudingos patirties, pasivaržė su geriausiomis Lietuvos mokyklų komandomis.

Fizinio ugdymo mokytojas Vidas Kapačinskas