3b klasės mokiniai ruošiasi Kalėdoms

Kai kiekvieną savaitę Lietuvoje įžiebiamos vis puošnesnės eglės, o radijo stotys nuolat transliuoja kalėdines dainas, į  mūsų mintis ir namus ima skverbtis šventinės nuotaikos. Birštono gimnazijos 3b klasės mokiniai švenčių taip pat labai laukia ir joms ruošiasi.
        Gruodžio 11 d. mokiniams dailės pamoką vedė Nojaus mama Ieva Sargevičienė. Vaikams buvo pasiūlyta klasės eglutę papuošti natūraliai- savo padarytais žaisliukais iš kankorėžių. Mokiniai dažė juos, dekoravo, o Nojaus mamytė padėjo pritvirtinti pakabinimo juostelę. Pati smagiausia dalis buvo eglutės puošimas! Visi labai džiaugėsi išvydę, kaip nostabiai ir jaukiai ji atrodo.
         Pamokoms pasibaigus klasę puošti padėjo ir prisijungę kitos mamytės. Ieva Jonuškienė, Vaiva Dirsienė ir Jolita Veršinskienė karpė šakeles, paukštelius, snaiges ir gražino klasės langus.
         Nuoširdžiai dėkojame mamytėms, kurios padėjo sukurti gražią aplinką ir dovanoja mums šventinę nuotaiką belaukiant gražiausių metuose švenčių!

                                                                    3b klasės mokytoja Asta Simanaitienė