Projektas ” Atrask save kūryboje Kalėdų žingsniams aidint 2019″

5-8 kl. kūrėjų kalėdinė popietė ” Kalėdų naktį tylią”.

Gruodžio 17 d., po šešių pamokų, į gimnazijos biblioteką susirinko nemažas būrelis kūrybingų moksleivių į kasmetinę kalėdinę kūrėjų popietę „Kalėdų naktį tylią“. Tai dalis didelio kalėdinio projekto „Atrask save kūryboje Kalėdų žingsniams aidint“. Šiemet kalėdinę kūrybą pristatė 19
       5- 8 klasių mergaičių. Jaunosios kūrėjos pasakojo jautrias, stebuklingas, fantastiškas ir kiek netikėtas kalėdines istorijas, skaitė eiles ir dalinosi tikra kūrybine išmone. Savo kūrybos eiles skaitė ir saldžias lauktuves dovanojo gimnazijos pavaduotoja Asta Ferevičienė. Popietėje dalinomės gerumu, vaizdingu poetiniu žodžiu, imbieriniais sausainėliais ir šokoladu. Didžiausia dovana- tai laikas ir dėmesys, kurį skyrėme vieni kitiems.
      Visi, norintys perskaityti kalėdinę moksleivių kūrybą, kviečiami į gimnazijos biblioteką. Ten ras didelę  mokinių kūrybos knygą. Gero skaitymo. Tegu kalėdinė kūrybos dvasia aplanko kiekvieną.

Renginio organizatorė ir vedėja
lietuvių kalbos mokytoja Daina Vyšniauskienė

Kalėdinė gerumo akcija

Kalėdos- ypatingas metas, kai laukdami kalėdinio stebuklo patys galime būti tuo stebuklu ir pasidalyti dėmesiu ir gerumu, ypač silpnesniems. Gruodžio 17 d.  Birštono gimnazijos 8 a klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja Daina Vyšniauskiene suruošė kalėdinę gerumo akciją gyvūnų prieglaudėlės, esančios netoli Birštono, gyventojams- šuneliams. Keturkojams moksleiviai parūpino ne tik gausių maisto atsargų, bet ir šiltų apklotėlių į kuklius, vėjų perpučiamus namelius- būdas. Šuneliai, pavaišinti šuniškais skanėstais, neliko skolingi- šokinėjo iš džiaugsmo, vizgino uodegėles, pozavo ir net kalėdines kepures pasimatavo. Buvo ir džiaugsmo, ir graudžių ašarų. Pasidalintas gerumas atveria širdis, sušildo sielas- ir tampam tauresni, geresni, užjaučiantys.
      Šiais mokslo metais tai jau antroji aštuntokų akcija- pagalba šunų prieglaudėlės gyventojams ir jų prižiūrėtojai Brigitai. Moksleiviai jau gerai pažįsta šunelius, kai kurie ir patys atvyksta į prieglaudėlę aplankyti šunelių, padėti juos prižiūrėti.
        Gerumas užkrečiamas… Prisijunk ir tu.

8 a klasės auklėtoja Daina Vyšniauskienė

Miesto bibiotekoje vyko renginys „Knygų kalėdos”