Anglų kalbos konkursas

    Vasario 25 dieną Birštono gimnazijos bibliotekoje vyko viešosios kalbos konkursas anglų kalba. Jame dalyvavo šešios vienuoliktos klasės gimnazistės: Gabija Meškauskaitė, Paulina Gudauskaitė, Emilija Radvilavičiūtė, Rugilė Liepaitė, Greta Žitkutė ir Emilija Padelskaitė.
      Šių metų tema „Ne viską, su kuo susiduriame, galime pakeisti, bet nieko negalime pakeisti, kol su tuo nesusiduriame“ (“Not everything that is faced can be changed, but nothing can be changed until it is faced“). Mokinės pristatė puikias kalbas ir pažvelgė į pateiktą temą iš skirtingų perspektyvų, tokių kaip viešumo baimė, protinės ligos, savęs pažinimas ir tobulėjimas, jaunimo problemos.
     I vietą laimėjo Emilija Radvilavičiūtė (mokytoja Kristina Justinavičienė), kuri Birštono gimnazijai atstovaus nacionaliniame viešosios kalbos konkurse, kuris vyks LCC universitete Klaipėdoje kovo 13 d.
    Linkime Emilijai sėkmės!