Antrokų pažintis su VU Vaikų uiversitetu

       2023-09-16 d. 2a klasės mokiniai dalyvavo VU Vaikų universiteto atidarymo festivalyje, kuriame galėjo pažinti paslaptingą „Mokslo magijos“ pasaulį, kuris vyko VU Didžiajame kieme. Šiame renginyje dominančių veiklų ir pasirodymų galėjo rasti visų amžiaus grupių vaikai.
      Festivalyje girdėjome rektoriaus pasveikinimą, universiteto veiklų moksleiviams pristatymą, N2 mokslo eksperimentų šou, Manto Wizard magijos pasirodymą, Monikos Linkytės koncertą. Po renginio skanavome ledų.
        Spalio 14 – lapkričio 18 d. VU vaikų universitetas kviečia 1-4 klasių moksleivius į rudens sesiją, kurios metu duris atvers VU auditorijos ir laboratorijos, bus atliekami įvairūs mokslo eksperimentai, paskaitas ves dėstytojai ir mokslininkai.
       Daugiau informacijos galima rasti www.vaikas.vu.lt.

Mokytoja Evelina Navikauskaitė