Asociacija Robotiada, kartu su UAB Baltic Orbis, kviečia visus mokinius dalyvauti konkurse „Robotai – laisvės gynėjai!“

Asociacija Robotiada, kartu su UAB Baltic Orbis, kviečia visus mokinius dalyvauti konkurse „Robotai – laisvės gynėjai!“ ir paįvairinti nuotolinį mokymąsi su virtualiais robotais ir „CoderZ“ platforma. Patyrę programuotojai turi galimybę prisiminti programavimo džiaugsmą, o naujokai susipažinti su robotų galimybėmis! Didžiausias iššūkis – pasitelkti STEAM mokymą ir sukurti piešinį. Šiam iššūkiui prireiks matematikos, meno ir programavimo įgūdžių, todėl lengva tikrai nebus! Puiki treniruotė prieš Robotiadą.

Konkursas yra skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti 2021 metų vasario 16 – ą dieną.

Kviečiame kurti piešinius, kurie asocijuojasi su laisve! Ar tai trispalvė, o galbūt Lietuvos istorinė vėliava? 

Konkursas ir licencijos yra nemokamos. 14 dienų mokiniai ir mokytojai, kurie užsiregistruos, galės naudotis CoderZ platforma ir nemokamai pasieks pamokų planus ir įvairias misijas, kuriose galės treniruotis atlikti užduotis. 

Daugiau informacijos http://www.robotiada.org/konkursas/
arba dokumente:
Piešinių konkursas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo proga

Registracija pratęsta iki vasario 5 d. Konkurso vietų skaičius ribotas! Nugalėtojų laukia puikūs prizai.