Birštono gimnazijos bendruomenė priėmė projekto „Mokyklos eina” iššūkį

          Birštono gimnazijos mokiniai ir mokytojai įsitraukia į projekto „Mokyklos eina“ veiklas. Projektą įgyvendinančios mobiliosios programėlės #walk15 komanda mokinius pakvietė 2020-12-09 dalyvauti Lietuvos sporto universiteto profesoriaus Arūno Emeljanovo virtualioje paskaitoje apie fizinį aktyvumą.  Susipažinome su įdomiais moksliniais tyrimais ir sužinojome naudingų kasdieninių aktyvumo patarimų! Ačiū mokiniams už įsitraukimą! Tikimės, kad profesoriaus patarimai paskatins visus daugiau judėti kasdien. 
Visu Birštono gimnazijos mokinius ir mokytojus, kurie dar neprisijungė prie šio projekto, kviečiame nedelsti. Pagalvokite, galbūt iššūkį gali priimti visa Jūsų klasė. Plačiau pasidomėti, kaip įsitraukti į projektą ir priimti jo iššūkius, galima paspaudus šią nuorodą: