Dalijamės gerumu

Pavasaris. Norisi džiaugtis, žavėtis ir skleisti aplink šviesą. Ne vienas iš mūsų jautėme, kad tuomet, kai dalijamės savo šypsena, geru žodžiu, dėmesiu, tai su kaupu sugrįžta mums patiems. Ne veltui sakoma, kad ką pasėji, tą ir pjauni. Kiekvienas savyje turime ir tamsos, ir šviesos. Gera, kai sugebame užgniaužti tai, kas trukdo būti laimingais, mylėti žmones, kai galime kartu švęsti ir džiaugtis.
          Naujai susibūrusi Birštono gimnazijos bendruomenės teatro grupė kovo pabaigoje pristatė A.Ferevičienės spektaklį „Privalome tikėti”, skirtą Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui paminėti. Pirmaisiais žiūrovais tapo Birštono gimnazijos bendruomenės nariai. Balandžio 15 d. mokytojai vaidino Birštono KC salėje. Savo darbą jie skyrė kultūros darbuotojams, švenčiantiems savo profesinę dieną. Balandžio 26 d. spektaklį pamatė Kruonio žiūrovai, o balandžio 30 d. – Prienų globos namų gyventojai ir darbuotojai.
        Spektaklio pagrindinė idėja:  Lietuva, tai – jos žmonės. Kokie mes, tokia – ir mūsų Lietuva. Mokytoja ir gydytoja, pagrindinės herojės, susiduria su nelengva kasdienybe, bet stengiasi išsaugoti savo orumą, nepalūžti ir ragina tikėti vieni kitais. Nebūkime tais, kurie stebisi, kur ritasi pasaulis, patys ridenkime jį teisinga linkme. Toks raginimas nuskamba vienoje iš scenų. Mes visi galime būti laimingi čia, Lietuvoje. Tereikia tik pagarbos ir pasitikėjimo, empatijos ir suvokimo, jog kiekvienas  jaučiame ir išgyvename, kad viskas susiję.
       Tokią žinią ir skleidžiame keliaudami su savo spektakliu. Gera, kad mus pasitinka šilti ir labai malonūs žmonės, kurie ragina nesustoti, kurti, vaidinti ir aplankyti juos dar ne vieną kartą. Esame jiems labai dėkingi už pačią brangiausią mums skiriamą dovaną –  jų laiką ir širdies šilumą.
Gražaus pavasario, mielieji.
A.Ferevičienė, Birštono gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui