Dalyvavo Erasmus+ projekto „Demokratija; kelionė iš gilios praeities į dabartį” 

Gruodžio 6-11 dienomis Birštono gimnazijos moksleiviai Ema Kandrotaitė, Emilė Dobilaitė, Miglė Sadauskaitė, Brigita Vaitiekūnaitė, Nojus Liaugodas ir Liudas Lasata sėkmingai dalyvavo Erasmus+ projekto „Demokratija; kelionė iš gilios praeities į dabartį”  veiklose Ispanijoje, Viljarealyje. Moksleiviai „žaidė” JT posėdžio modelį ir rašė rezoliucijas moterų įgalinimo klausimais, kūrė ir skaitė eilėraščius apie demokratiją.

Birutė Sinkevičienė
Projekto koordinatorė

Pažintis su demokratija Ispanijoje

    Viljarealis, Valensija, Benikasimas, Penjiskola daugeliui tik taškai žemėlapyje, tačiau Birštono gimnazijos mokiniai ir juos lydinčios mokytojos turėjo unikalią galimybę pabuvoti šiose vietose, pažinti kultūrą, gamtą bei susipažinti su nepaprastai nuoširdžiais ir šiltais žmonėmis…
daugiau skaitykite: Pažintis su demokratija Ispanijoje

Iveta Montvydienė
Birštono gimnazijos mokytoja