Dėkui, kad dalinatės grožiu ir gėriu

          2020 m. rugsėjo 5 d. Birštono gimnazijoje vyko Birštono gimnazijos projektas „Dalinamės gėriu ir grožiu“ .  5-8 ir I-IV klasių mokiniai fotografavo, piešė, rašė ir kėlė savo darbus į TEAMS projektui skirtą virtualią erdvę. Darbus pateikė 24 mokiniai:. Gausiausiai dalyvavo 5b klasės mokiniai.  Jų auklėtoja – mokytoja I.Montvydienė. Beje, ši klasė pateikė ir daugiausia išsiskiriančių, originalių darbų.  Nuo 5b klasės neatsiliko IIa klasė. Jų auklėtoja –V.Berteškienė. Džiaugiamės, kad savo darbus įkėlė  dvi 4a klasės mokinės: M. Grabliauskaitė ir U. Vaičikauskaitė. Jų mokytoja J.Aukščiūnienė. Nemažai darbų pateikė  ir 7b klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos L.Janulevičienės. Keletu fotografijų pasidalino  7a klasės mokiniai. Jų auklėtoja – Nijolė Jakimonienė.

            Dėkojame visiems, kurie dalinosi grožiu ir gėriu su gimnazijos bendruomene. Linkime naujų  kūrybinių idėjų ir noro bei ryžto jas įgyvendinti. Ačiū auklėtojams, kuriems pavyko sudominti mokinius ir įtraukti į projekto veiklas.

Birštono gimnazijos administracija.