Ekskursija geriausiai budėjusiems mokiniams

Praeitais mokslo metais 7a ir 7b klasių mokiniai (dabartiniai aštuntokai), vertinant budėjimą surinkę daugiausiai taškų, buvo apdovanoti nemokama kelione. Kadangi abiejų klasių budėjimo įvertinimas mažai skyrėsi, todėl  pirmąjį mokslo metų penktadienį abiejų klasių mokiniai važiavo į Klaipėdą.

Pirmoji stotelė buvo  Klaipėdos Jūreivystės aukštoji mokykla. Svetingi studentai ir dėstytojai mus supažindino su studijų pagrindais, paaiškino, kuo skiriasi skirtingų specialybių ir kursų studentų uniformos. Dėstantys specialistai pademonstravo, kaip būsimi jūrininkai mokosi valdyti laivą virtualioje labortorijoje-simuliatoriuje. Vaikinai patys išbandė laivo valdymą skirtingomis oro sąlygomis. Įspūdis buvo toks tikroviškas, kad dauguma ,,laivo keleivių“netgi pajuto jūros ligos simptomus.

Atsisveikinę su būsimais jūrininkais ir dėstytojais, keltu persikėlėme į Klaipėdos Jūrų muziejų. Dalyvavome edukacinėje programoje ,,Laisvė. Saugumas. Atsakomybė“, kurios vadovas išaiškino Lietuvos jūreivystės istoriją. Po edukacijos  žiūrėjome delfinų pasirodymą. Tai buvo nuostabu!

Po visų pramogų, kai jau tikėjome, kad važiuojame namo, valandėlei užsukome prie jūros. Negalėjome atsidžiaugti švelnia rugsėjo šiluma, kiekviena bangele ir aptaškytais rūbais.

Namo sugrįžome su puikia nuotaika ir pradainuotais balsais.

Dėkojame išvyką suorganizavusiom auklėtojom ir lydėjusiai mokytojai Nomedai Kopcikienei.

8a kl. mokinė Miglė Sadauskaitė