Geografijos olimpiada „Mano gaublys”

Kovo 28 d. vyko geografijos olimpiada „Mano gaublys“ 6-8 klasėms, o kovo 1 d. – I-IV klasėms. Renginio, kurį organizuoja Lietuvos geografijos mokytojų asociacija (LGMA), tikslas skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir jos populiarinimą Pagrindinėje ir Vidurinėje bendrojo lavinimo mokyklose. Nors sudaroma galimybė dalyvauti visiems norintiems ir organizatoriai tai labai skatina, tačiau užduotys rimtos, sunkios, reikalaujančios atidumo ir papildomų žinių.

Geriausiai Birštono gimnazijoje šias užduotis įveikė ir nugalėtojais tapo:

 Dargis Jokūbas (6 kl.)

 Diškevičius Vakaris (7 kl.)

 Valenta Edas (8 kl.)

 Meškauskaitė Gabija (I kl.)

 Kastantinavičius Edvinas (II kl.)

Bernotaitytė Emilė ir Kupinaitė Sotera (III kl. )

Urbanavičius Rokas (IV kl.) 

Sveikiname nugalėtojus, o kitiems linkime papildyti savo kompetencijų bagažą ir kitais metais vėl aktyviai dalyvauti.

                                                Geografijos mokytoja Daiva Dabrišienė