Geografijos pamokos netradicinėse erdvėse

      Rugsėjo 11 ir 12 dienomis Ia ir Ib klasės atliko geografijos užduotis mieste. Birštono miestas labai gražus, bet kasdienybėje ne visada į tą grožį atkreipiame dėmesį, jį įvertiname. Taigi, mokiniai pagal nuotraukas turėjo surasti aštuonias skulptūras, suspėti jas visas aplankyti, surinkti apie jas informaciją, vietą surasti ir pažymėti Birštono žemėlapyje, pasidaryti grupės asmenukę ir gražiausią nuotrauką atsiųsti mokytojai.

      Rugsėjo 17 d. III kl. mokinių grupei geografijos pamoka vyko Prienų krašto muziejuje. Pamokose kalbėjome apie geografines keliones, atradimus, todėl skyrėme laiko susipažinti plačiau su garsiu mūsų kraštiečiu, žurnalistu, keliautoju, geografu Matu Šalčiumi. Muziejaus darbuotoja papasakojo apie jo gyvenimą, keliones, apžiūrėjome ekspoziciją, kur yra ir jo asmeninių daiktų. Nusifotografavome prie dailininko Petro Lincevičiaus darbo ant pastato sienos, kuriame pavaizduotas Matas Šalčius.

Geografijos mokytoja Daiva Dabrišienė