Gimnazijos moksleiviams – prevencinis renginys apie narkotinių medžiagų žalą.

    2019-04-03  Birštono gimnazijoje vyko parodomoji- prevencinė priemonė įgyvendinant vaikų teisinį švietimą bei organizuojant prevencinę veiklą gimnazijoje psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos tema. Mokiniai buvo supažindinti su atsakomybe už psichoaktyviųjų medžiagų įsigijimą, laikymą, platinimą, vartojimą ir pan.
       Renginyje, kurio tikslas formuojant neigiamą požiūrį į psichoaktyviųjų medžiagų vartojimą bei ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, dalyvavo  Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus 3-iojo poskyrio viršininkas Vitas Šakalis ir vyresnysis tyrėjas Artūras Jevdokūninas, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Druskininkų policijos komisariato Reagavimo skyriaus tyrėjas kinologas Gintautas Savilionis ir tarnybinis šuo DIKO, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono policijos komisariato viršininkas Rolandas Stiklius, tyrėjas Visvaldas Struckas, Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Laura Kriščiūnaitė,    Birštono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Šalčiūtė, Birštono savivaldybės administracijos viešosios tvarkos specialistas Irmantas Adamonis,  ir tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Danutė Kacevičiūtė. 
       Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Laura Kriščiūnaitė mokiniams skaitė pranešimą tema „Aš pats/pati renkuosi“, kurio tikslas atkreipti dėmesį  į priklausomybes nuo psichotropinių medžiagų, šių medžiagų žalingą poveikį mūsų sveikatai, socialumui, bendrai gyvenimo kokybei ir trukmei. Pranešimo pabaigoje gimnazistai sužinojo keletą įdomių gyvenimiškų žinomų žmonių, turėjusių priklausomybę nuo narkotinių medžiagų, istorijų, kurių pabaiga retai laiminga. Pranešėja pabrėžė, kad mes galime patys rinktis, kokio gyvenimo norime, kas mums iš tikrųjų svarbu.

    Dėkojame svečiams už naudingą ir labai prasmingą renginį. Tikimės, kad Birštono gimnazijos mokiniai pasirinks sveiką ir prasmingą gyvenimą. To jiems ir linkime.

        Taip pat skaitykitehttp://birstonas.lt/2019/04/03/gimnazijos-moksleiviams-prevencinis-renginys-apie-narkotiniu-medziagu-zala/