Helovino diskoteka

Spalio 28 d. rudens atostogas pasitikome griausmingai. Tamsų penktadienio vakarą į diskoteką susirinko raganos, velniai, vampyrai ir kitos antgamtinės būtybės. Gimnazijos erdvėse šiurpą kėlė iš anapus atklydę psichai, o naktinę tvarką prižiūrėjo ragana, vaiduoklis ir vampyras. Buvo galima nusipirkti gėrimų, paskanauti sausainių, vorų ir kaukolių. Septynis mokinius apdovanojome už įspūdingiausius kostiumus. Visiems buvo smagu linksmintis, šokti, bendrauti ir tiesiog būti kartu. Tikiu, kad gimnazijoje įvyks dar ne vienas šaunus renginys, kad mokykla taps ta vieta, į kurią norėsis su džiaugsmu eiti ir po daug metų sugrįžti.
            Dėkoju mokinių parlamento aktyvui už atsakingą požiūrį ir pagalbą ruošiant šventę visiems! Visiems linkiu pozityvo, gero poilsio, saugių ir spalvotų rudens atostogų!
Aistė Justinavičiūtė, MP prezidentė