„Judėk ir auk sveikas”

       Birštono gimnazijoje 2017-09-15 startavo 1-4 kl. mokiniams skirtas projektas „Judėk ir auk sveikas 2017”. Mažieji susitiko su sportininkais: Lietuvos galiūnu Vidu Blekaičiu,  Prienų – Birštono Vytauto komandos krepšininku, vidurio puolėju Tadu Klimavičiumi, Birštono sporto centro direktoriaus pavaduotoju, lengvaatlečiu Arvydu Poška ir Birštono sporto centro treneriu Povilu Juozaičiu. Svečiai pasakojo vaikams apie sveiką gyvenseną, mitybą, sporto reikšmę žmogui, atsakinėjo į pateiktus klausimus. 

        2017-09-29 1-4 kl. mokiniai dalyvavo šio projekto šeimų sporto šventėje. Kartu sportuoti atskubėjo ir lopšelio-darželio „Vyturėlis” vyresniųjų grupė, tėveliai, mažieji broliukai ir sesutės. Sporto šventę vedė Birštono sporto centro treneris P.Juozaitis.  Aišku, visi smagiai varžėsi, o laimėjo – draugystė. Dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, prizais ir linksmi išsiskirstė. Tikimės,mažieji nepamirš sporto, vadovausis gražiais sportininkų, savo tėvelių pavyzdžiais.