Judumo savaitė gimnazijoje

Birštono gimnazijoje rugsėjo 18-22 – Judumo savaitė. Mokiniai pertraukų metu mokosi šokti, varžosi sportinėse rungtyse. Šią savaitę taip pat startavo 1-4 kl. mokiniams skirtas projektas „Judėk ir auk sveikas 2017“. Mažieji susitiko su sportininkais: Lietuvos galiūnu Vidu Blekaičiu,  Prienų – Birštono Vytauto komandos krepšininku, vidurio puolėju Tadu Klimavičiumi, Birštono sporto centro direktoriaus pavaduotoju, lengvaatlečiu Arvydu Poška ir Birštono sporto centro treneriu Povilu Juozaičiu. Svečiai pasakojo vaikams apie sveiką gyvenseną, mitybą, sporto reikšmę žmogui, atsakinėjo į pateiktus klausimus. Džiaugiamės prasmingu susitikimu ir labai dėkojame sportininkams už tai, kad surado mums laiko, kad taip gražiai bendravo su mokiniais. ​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​

​​