Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė

2017-12-14 Birštono gimnazijoje vyko Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė. Eglutę kartu su mokiniais puošė technologijų mokytojai Veda, Algis ir Nijolė . Dėkojame Birštono girininkijai už tokią puikią žaliaskarę.
Šventėje skambėjo dainos, kurių išmokė muzikos mokytoja Toliama, kalbėjo mokinių parlamento prezidentė Greta. Šventę vedė Birštono gimnazijos pavaduotoja ugdymui A.Ferevičienė. Smagu, kad mokinius aplankė nykštukas ir Kalėdų Senelis (mokytojai Kristina ir Romas).

Prie įėjimo jau puikuojasi žiemos medis, papuoštas mokinių kurtomis miniatiūromis. Tai – lietuvių kalbos mokytojų Ivetos ir Vilmos. bei jų mokinių darbas. Ekrane nuolat keičiasi kalėdiniai vaizdai ir aktuali informacija, skamba linksma šventinė muzika. Tuo rūpinasi IT mokytoja Vida. Gimnazijos languose plevena balti žvaigždžių angelai, kuriuos sukūrė dailės mokytoja Laima ir jos mokiniai. Sporto salėje vyksta draugiškos kvadrato, futboliuko, krepšinio varžybos. Visi šie darbai – projekto „Atrask save kūryboje Kalėdų žingsniams aidint 2017” dalis.

Dėkojame visiems, kurie noriai įsitraukia į veiklą, padeda įgyvendinti projekto idėjas. Kuriant ir dalijantis su kitais savo darbais, atgyja kalėdinė dvasia.

Posted by Birštono gimnazija on Friday, December 15, 2017