Karolio Klimo knygos „Mokytojas“ pristatymas su autoriumi – balandžio 27 d. 12 val. Birštono gimnazijoje

        Didžiulio susidomėjimo sulaukusi Karolio Klimo knyga „Mokytojas“ pirmą kartą pristatyta sausakimšoje Vilniaus knygų mugės salėje, o dabar išgirsti apie šį kūrinį iš pirmų lūpų bus galima ir kituose šalies miestuose bei miesteliuose. Populiaraus tinklaraščio „Lietuvių kalbos mokytojas“ autorius balandį leidžiasi į gastroles po Lietuvą, kurių metu savo knygą nemokamai pristatys šalies bibliotekose ir mokyklose.

              Birštono gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniams ir mokytojams skirtas renginys įvyks balandžio 27 d., ketvirtadienį, 12 val. aktų salėje.

           Nepraleiskite progosateikite pasiklausyti knygos pristatymo ir smagiai pabendrauti su pačiu autoriumi!

APIE KNYGĄ

Vos pasirodžiusi knyga „Mokytojas“ tapo antru lietuvių perkamiausiu kūriniu puslapyje knygos.lt, o pirmasis jos tiražas parduotas vos per dvi savaites. Tai – neįprasto žanro grožinis kūrinys apie dvejus darbo gimnazijoje metus, kuriuos įrėmina (nebe)jauno, savęs ieškančio žmogaus istorija. Ji skirta ne tik pedagogams, 11-12 klasių mokiniams ir jų tėvams, bet VISIEMS, kurie domisi literatūra, nori (iš naujo) atrasti žymiausius užsienio ir lietuvių autorius, pažvelgti į nepagražintą darbo mokykloje realybę. Tai knyga apie mokytoją ne tik mokytojams!

Įsigyti kūrinį galima knygos. lt pardavimų vietose, knygynuose, didesniuose „Maximos“ prekybos centruose arba užsisakyti internetu (pigiausia): https://www.knygos.lt/lt/knygos/mokytojas/ Turo po Lietuvą metu knygą „Mokytojas“ bus galima įsigyti ir tiesiai iš autoriaus.

Sekti knygos pristatymo turo naujienas galite feisbuko puslapyje „Lietuvių kalbos mokytojas“