Kauno regiono plėtros agentūros informacija

           Esame iš Kauno regiono plėtros agentūros. Šiuo metu vykdome šventinių filmukų konkursą. Siekiame, kad gyventojai Kauno regione būtų aktyvūs, džiaugtųsi artėjančiomis šventėmis ir tai užfiksuotų sukurdami video ir juo pasidalindami su kitais. Šio konkurso metu galima laimėti prizų. Manome, kad žaidimas ypač tinka jauniems žmonėms – moksleiviams. Jie dažnai naudojasi išmaniosiomis technologijomis, tad jiems nebūtų sunku sukurti filmuką tokia tema – “Kalėdų magija Kauno regione”.
        Gal atsiras susidomėjusių ir norinčių parodyti, kokia šventinė dvasia vyrauja Kauno regiono miestuose, miesteliuose ir kitose įvairiose Kauno regiono vietose. 
       Pridedame nuorodą apie mūsų konkursą, kur rasite daugiau informacijos: https://view.publitas.com/kauno-regiono-pletros-agentura/filmuku_konkursas_2019salygos/page/1?fbclid=IwAR2_Pab9kAb_MRcYlB_p-AZRv71Y4VDd7uwTRf93E_nqGni4tXYCaELKK_U

       O čia konkursui skirta grupė, kurioje keliami konkurso filmukai: https://www.facebook.com/groups/892532597594471/