Konferencijoje „Skaitmeninės kompetencijos ugdymas. Kada ir kaip?”

     2018-03-26 Birštono gimnazijos pradinių klasių mokytojos Virginija Urbanavičienė ir Asta Simanaitienė bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Ferevičienė dalyvavo konferencijoje „Skaitmeninės kompetencijos ugdymas. Kada ir kaip?”, kurią inicijavo asociacija „Langas į ateitį” ir projektas „Prisijungusi Lietuva”. Šios konferencijos metu buvo kalbama apie Lietuvos piliečių skaitmeninės kompetencijos ugdymo galimybes, jų plėtrą, apie informatikos mokymą pradinėse klasėse. II konferencijos dalies metu vyko praktiniai užsiėmimai, kuriuose dalyviai galėjo susipažinti su Blue bot naudojimo galimybėmis, Cody Roby programa, interaktyviosiomis kortelėmis,  kurių pagalba ugdomas loginis mąstymas. Gautomis žiniomis mokytojos pasidalins su gimnazijos pradinių klasių mokytojomis metodinio pasitarimo metu.