Konkurso-viktorinos „Atgal į gamtą“ apdovanojimai Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje

        2021 metų birželio 11 dieną nuotoliniu būdu įvyko Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos (KMAIK) organizuotas konkursas-viktorina „Atgal į gamtą“, kuriame varžėsi net 36 skirtingos komandos iš visos Lietuvos, o tarp jų ir mūsų  – Birštono gimnazijos IIb bei IIa klasės. Šis konkursas turėjo keletą tikslų, tačiau pats svarbiausias – noras priminti, jog gamta yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis ir tik mes galime išsaugoti mus supančią gamtinę įvairovę bei švarią ir saugią aplinką.

         Na ir taip įvyko, jog mes, Birštono gimnazijos IIb klasės Birštono Jazz komanda, užėmėme II vietą! Gavome pakvietimą aplankyti KMAIK (Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija) ir dalyvauti laimėtojų apdovanojimuose. Tad mūsų komanda: kapitonas – Paulius Deltuva, Vėja Marija Gaubaitė, Urtė Joneliūnaitė, Pijus Urbanavičius, Meda Kučinskaitė, Adomas Rasiukevičius bei mus lydinti auklėtoja Daiva Dabrišienė, nusprendė priimti pakvietimą ir birželio 18 dieną išvažiavo į Girionis. Prieš pat apdovanojimų ceremoniją mums pasitaikė galimybė labai karštą vasaros dieną dalyvauti mažoje ekskursijoje, kurią pravedė KMAIK darbuotojas. Tai buvo pasivaikščiojimas parke, esančiame visai netoli kolegijos, ir susipažinimas su įvairiomis augalų rūšimis. Manau, jog pati ekskursija būtų buvusi dar įdomesnė ir įsimintinesnė, bet… bet tas karštis… Žinokite, labai jau karšta buvo…

         Bet štai atėjo akimirka, kurios visi be galo laukėme – apdovanojimų ceremonija. Joje pristatė šio konkurso-viktorinos rėmėjus ir organizatorius bei padėkojo visiems už dalyvavimą. Laureatais tapo 3 mokyklų komandos: I vieta – Kauno Varpo gimnazijos komanda „VarpoG 11+12A“, II vieta – Birštono gimnazijos IIb klasės komanda „Birštono Jazz“, III vieta – komanda „Miroslavas“ iš Alytaus r. sav. Visus dalyvius nuotoliniu būdu pasveikino Eurokomisaras Virginijus Sinkevičius. O prizai, tiesą sakant, paliko mus be amo!

     

        Kaip II vietos laimėtojai, gavome Aplinkos ministro Simono Gentvilo, KMAIK direktoriaus Vaidoto Lygio padėkas, 2000 eurų piniginį prizą, 11 įvairiausių knygų, tarp kurių buvo ir „Lietuvos Raudonoji knyga“ bei patį nuostabiausią, didžiausią bei skaniausią šakotį, kuriuo nusprendėme pasidalinti su IIa klasės mokiniais. Mes mielai pavaišinsime juos gabalėliu šio nepakartojamo šakočio!

         Ačiū už suteiktą galimybę dalyvauti šiame konkurse ir tikimės, jog ateityje ir toliau veršimės pirmyn!

 Birštono gimnazijos IIb klasės mokinė Urtė Joneliūnaitė