Kovo 11-osios belaukiant

      „Tėvynei šiandien iš mūsų ir reikia praeities, istorijos, tradicijų išsaugojimo, kad ne tik mes, bet ir dar vėlesnės kartos kalbėtų, dainuotų, sektų pasakas lietuviškai, kad gyventume Lietuvoje, kad vertintume ir nepamirštume kainos, sumokėtos už Lietuvos laisvę.“

M.Šeškevčius 6b kl.

      Birštono gimnazijos bendruomenė pasitinka artėjančią Kovo 11-osios šventę. Nelaukiame jos sudėję rankas. Mūsų 6-okai, vadovaujami lietuvių kalbos mokytojos R. Aleksandravičienės, savo kūrybiniuose darbuose svarstė, ko iš mūsų reikia Tėvynei. Fizinio ugdymo mokytojas A. Juozaitis „užkrėtė“ savo mokinius nauja idėja – atsisiųsti į telefonus programėlę, kuri fiksuotų jų nueitą trajektoriją žemėlapyje ir nueiti arba nubėgti tokiu maršrutu, kad trajektorija taptų užrašu „Kovo 11-oji“. Istorijos mokytojos A. Lasatienė ir D. Jonykaitė-Snapaitienė organizavo žaidimą Quizes  aplinkoje “Kelias į laisvę”, skirtą  7 – 8 kl. mokiniams. Anglų k. mokytoja B. Sinkevičienė  savo mokomiems II kl. gimnazistams surengė video diskusiją apie demokratiją valstybėje. Dailės mokytojos L. Kučiauskienės mokiniai pasidalino pačių sukurtais gėlių piešiniais ir nuotraukomis, o technologijų mokytojas A. Guobys išmokė vaikus pasigaminti vėjo malūnėlius. Visi džiaugėmės jų fotografijomis.

Peržiūrėti video     

        Labai aktyviai Kovo 11-osios laukė 1-4 klasių mokiniai, vadovaujami savo šaunių mokytojų. Jie visi dalyvavo  nuotoliniame dailyraščio konkurse „Rašom Lietuvai“ ir 1-4 kl. meninio skaitymo konkurse. Savo skaitovų video ir dailyraščio darbų foto mažieji siuntė  mokytojoms, o pačiais gražiausiais iš jų  dalinamės gimnazijos svetainėje ir Birštono gimnazijos Teams paskyros erdvėje.

Peržiūrėti video
         

          Kūrybinius darbus „Mano saujoje gimtasis kraštas“ ruošė ir lietuvių kalbos mokytojų V. Skiauterienės ir V. Kurtovienės mokiniai, tačiau dar nespėjo jais pasidalini su bendruomenės nariais. Tikimės, kad tai padaryti jiems pavyks artimiausiu laiku.

Skaitykite daugiau

       Labai džiaugiuosi ir visos Birštono gimnazijos administracijos vardu dėkoju visiems projekto dalyviams už nuveiktą gražų ir įdomų darbą, mokinių tėveliams, kurie padėjo vaikams kelti darbus, juos filmuoti ir pan. Smagu, kad mums pavyksta išsaugoti tradicijas, o tokia veikla visus suvienija ir leidžia aplink skleisti gėrį ir grožį, juo dalintis. Gražios ir prasmingos Kovo 11-osios.

Projekto, skirto kovo 11-ajai, koordinatorė A. Ferevičienė