Kūno kultūros pamoka kitaip

       2019 m. kovo 13 d. 1-4 kl. mokiniams vyko kitokios kūno kultūros pamokos. Birštono gimnazija bendradarbiaudama su Birštono savivaldybe, Kauno rajono visuomenės sveikatos biuru ir aktyvių pramogų organizatoriais „Atrakcionai.lt“ organizavo aktyvią dieną, kurios metu kiekvienos pradinės klasės mokiniai turėjo galimybę sportuoti ant batutų. Taip moksleiviai skatinami judėti, jie turi galimybę sportuoti linksmai ir taip pajusti fizinio aktyvumo malonumą.

Tokiu renginiu buvo siekiama keisti moksleivių požiūrį į sportą kaip į nuobodžią veiklą. Pagrindinis renginio tikslas – paskatinti moksleivius judėti, būti aktyviems ir sveikesniems. Spalvingi pripučiami batutai yra ne tik smagi pramoga, bet ir puiki vikrumo, jėgos, koordinacijos, greičio bei ištvermės lavinimo priemonė.

Renginys truko 6 pamokas, kurių metu sportavo pradinių klasių mokiniai, o taip pat prisijungė ir Birštono darželio „Vyturėlis“ auklėtiniai. Kompetentingi treneriai pateikė užduotis, pritaikytas kiekvienai amžiaus grupei, todėl nebuvo nė vieno nuobodžiaujančio. Kiekviena pamoka prasidėjo instruktažu, paskui moksleiviai atliko estafetes, išbandė skirtingus batutus, draugiškai varžėsi tarpusavyje. Norėdami įveikti kliūtis moksleiviai turėjo vienas kitam padėti, motyvuoti klasės draugus, bendrauti ir bendradarbiauti.

Labai dėkojame Birštono savivaldybei, Kauno rajono visuomenės sveikatos biurui bei „Atrakcionai.lt“ atstovams.

Sveikatos priežiūros specialistė Ingrida Mieliauskaitė