Kūrybinės dirbtuvės „Makaronų tiltai“

Kovo 26 d. mūsų gimnazijoje vyko kūrybinės dirbtuvės „Makaronų tiltai“.  Technologijų mokytojos Vedos Martinaitienės kvietimu į gimnaziją atvyko VGTU dėstytojas Gintautas  Ambrasas. Jis pravedė moksleiviams instruktažą apie tiltų statybą. II-III gimnazijos klasių mokiniai nemažai sužinojo apie fizikos dėsnius, taikomus konstruojant ir statant tiltus. Pasitelkę žinias bei fantaziją 8 gimnazistų komandos iš spagečių bei plastilino konstravo savo tiltą, jį svėrė ir tikrino, kokį svorį jis išlaiko. Lietuvoje ir pasaulyje ruošiami „Makaronų tiltų“ čempionatai“.  Geriausias Lietuvoje pasiektas rezultatas- 251 kg atlaikęs tiltas iš makaronų. Mūsų komandų pasiekimai kuklesni, bet patirtos emocijos, gautos žinios, bendrystės jausmas praturtino kiekvieną renginio dalyvį.

Sveikiname nugalėtojus:

Pauliną Mickaitę, Gabrielę Milkevičiūtę, Marių Vaidaugą

Šios komandos sukonstruotas tiltas išlaikė 2 kg svorį.