Kviečiame į edukacijas ir susitikimą

Patikslinimas:

keičiasi liepos 21 dieną, antradienį, vyksiančių edukacijų ir kūrybinių dirbtuvių vieta:
Edukacijos vyks nuo 11.00 val.
Birštono parapijos Caritas bendruomenės namuose, Birutės g. 10A;
Kūrybinės dirbtuvės – Kneipo sode – Birutės g. 16.
Iki malonių susitikimų antradienį 


Liepos 21 (antradienį) – Birštone viešės LR Prezidentas Gitanas Nausėda su patarėjais. Vyks Valstybės Pažinimo Centro organizuojamos edukacijos.

Kas planuojama?

  • Viešos dirbtuvės, kurių metu bendraujama su vaikais ir jaunimu, drauge sprendžiami  Kahoot testai apie konstituciją, išklausomi žymių žmonių pasisakymai apie pilietiškumą, sužinoma apie Lietuvos Respublikos Prezidento instituciją, prezidentų hobius, pasidaryti mažą dovanėlę su Lietuvos simboliais.  
  • Edukacijos skirtingoms amžiaus grupėmis:

–   „Teritorija ir gyventojai“ – 1-4 klasių mokiniams (gali dalyvauti ir šeimos).

–   „Pilietybė ir Pilietiškumas“ – 5-8 klasių mokiniams (gali dalyvauti ir šeimos).

–   „Ką gali pilietis“ –  9-12 klasių mokiniams ir jaunimui.

Bendra vienos edukacijos trukmė   – 1val. 30 min. Edukacijose planuoja apsilankyti ir su vaikais pabendrauti p. Diana Nausėdienė.

Dalyvių skaičius vienoje edukacijoje: 30 dalyvių. Lauke  – dirbtuvėse, skaičius neribojamas.

Valstybės Pažinimo Centras – moderni edukacinė erdvė, kurioje veikia vienientelė Lietuvoje ekspozicija vaikams ir jaunimui, inovatyviomis priemonėmis ir kūrybiškai perteikianti tokias temas kaip pilietiškumas, valstybė, demokratija. Valstybės pažinimo centro edukatoriai dirba su įvairiomis ir patraukliai, bei šiuolaikiškai perteikiamomis edukacinėmis programomis. Valstybės pažinimo centras veikia LR Prezidento rūmuose.

Daugiau informacijos