Metų mokytoja – Birutė Sinkevičienė

      Rugsėjo 27 d., Birštono savivaldybės tarybos posėdžio metu, artėjančios Mokytojų dienos proga buvo pagerbti patys geriausi Birštono mokytojai. „Metų mokytoju“ buvo išrinkta ir diplomu bei piniginiu 1000 eurų prizu apdovanota Birštono gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Birutė Sinkevičienė.

      Mokytoja gimnazijoje dirba nuo 1994 m., yra aktyvi gimnazijos projektinės veiklos koordinatorė. Vadovavo keturiašaliui Erasmus+ projektui „Totalitarizmas Europoje“. 2019 m. parengė paraišką ir laimėjo penkiašalį Erasmus+ projektą demokratijos tema. 2019 metais mokytoja antrą kartą organizavo mokinių vykimą į tarptautinę jau-nimo stovyklą Slovakijoje. 2019 m. mokytojos I kl. mokinys, laimėjęs FLEX konkursą, išvyko vienerių metų studijoms į JAV. Ji yra išug-džiusi ne vieną valstybinio anglų kalbos brandos egzamino šimtukininką.

   Sveikiname Birutę Sinkevičienę tapus Metų mokytoja.

Birštono savivaldybės administracijos
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Daugiau skaitykite