Mokinių konkursas „Aš galiu“

Tikėk savim, tikėk ranka, kur veda,
Išsivaduok iš nevilties spyglių.
Pakilus saulė visada ištirpdo ledą…
Ištark pasauliui drąsiai: Aš galiu
/K. Nastulevičienė/

          Gegužės 12 dieną Birštono gimnazijos mokiniai dalyvavo Prienų rajono ir Birštono miesto mokinių konkurso „Aš galiu“, kurį organizavo Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, konkurso dalyvių koncerte ir apdovanojimų šventėje. Džiugu, kad specialiųjų ugdymo(si) poreikių turintys mokiniai turi galimybę atsiskleisti ir parodyti savo talentus. Konkurse savo jėgas išbandė aštuoni mūsų gimnazijos mokiniai, kurie laisvai pasirinkta technika paruošė meninius darbus tema „Mūsų sostinė – Vilnius“. Komisijos nariai stebėjosi mokinių kūrybiškumu, išradingumu, drąsa, muzikiniais bei meniniais gebėjimais ir skatino pasitikėti savo jėgomis ir siekti užsibrėžto tikslo. Plojome dainininkams, muzikantams, žavėjomės jaunaisiais skaitovais, aktoriais, dailininkais.

           Visų konkurso dalyvių nuotaika buvo pakili – kiekvienas buvo pastebėtas ir apdovanotas padėkos raštais ir saldžiomis dovanomis, o gražiausių darbų autoriai patys tapo laureatais!

      Sveikiname mūsų gimnazijos 6b klasės mokinę Laurą Laukaitytę tapus konkurso ,,Aš galiu!“ laureate!!!

Pasibaigus koncertui nepraleidome progos aplankyti Prienų „Revuonos“ parko, kur gamtos apsuptyje vaikai grojo netradiciniais muzikiniais instrumentais, šilta pavasario diena džiaugėsi žaidimų aikštelėje.  

Birštono gimnazijos specialioji pedagogė, logopedė Nomeda Kopcikienė