Mokinių parlamentas išsirinko prezidentę

        Birštono gimnazijoje 2017-09-28 vyko naujai išrinktų mokinių parlamento prezidentės Gretos Mikailaitės, viceprezidentės – Paulinos Gudauskaitės ir sekretorės Kamilės Cibulskaitės inauguracijos šventė.
        Birštono gimnazijos mokiniai sugiedojo mokyklos himną, naujai išrinktos atstovės prie gimnazijos ir Lietuvos vėliavų perskaitė priesaikos žodžius. Birštono gimnazijos mokinių parlamento garbės prezidentas Rokas Urbanavičius ir viceprezidentė Neringa Žiūkaitė pasveikino naujai išrinktas merginas, įteikė joms valdžios simbolį – spektrą ir palinkėjo sėkmės. Birštono gimnazijos mokinių parlamento kuratorė Asta Ferevičienė padėkojo už gražų atsakingą darbą garbės prezidentui ir viceprezidentei. Visus mokinius pasveikino Birštono gimnazijos direktorius Alvydas Urbanavičius ir palinkėjo MP kūrybingo darbo.

        Birštono gimnazijos MP pasidalijo į dvi sekcijas: 5-7 kl. (mažasis) mokinių parlamentas ir vyresnieji. Mažasis mokinių parlamentas išsirinko savo mažąją prezidentę Karoliną Lodaitę ir jos padėjėją Austėją Suchockaitę. Naujai išrinktos mergaitės įsipareigojo dirbti su mažuoju MP ir glaudžiai bendradarbiauti su Birštono gimnazijos MP, lankytis jo susirinkimuose, inicijuoti ir organizuoti mažųjų veiklas.

no images were found