Mokinių parlamentas

MP nuostatai 2023-2024 m.m.

MP sąrašas 2023-2024 m.m.

2015-11-30 uniformu_reglamentas

Akimirkos iš žaidimų ir kūrybos vakaro. Ačiū, kad buvote!

Vasario 21 d. Birštono gimnazijoje šventėme Užgavėnes

Sveikiname su Valentino diena

Akimirkos iš marškinių dienos

Helovino diskoteka

Pabėgimo kambarys

Pasitinkant Bobų vasarą…

MP rinkimai

2022-09-21 Birštono gimnazijos mokinių parlamentas (MP) išsirinko naują prezidentę, kuria tapo Aistė Justinavičiūtė, IIb klasės mokinė. Viceprezidente išrinkta Erika Lyberytė, IIIa klasės mokinė, sekretore – Urtė Lakavičiūtė, IIIa klasės mokinė. Sveikiname naujai išrinktą komandą ir linkime sėkmės vykdant veiklą.

Dėkojame už šaunų, atsakingą darbą Emilijai Treigytei, IIIa klasės mokinei, kuri du metus buvo MP prezidente, bei jos padėjėjai, viceprezidentei Karolinai Lodaitei, IVa klasės mokinei. Jos tampa Birštono gimnazijos mokinių parlamento garbės prezidente ir viceprezidente. Merginos per savo vadovavimo laiką organizavo MP susirinkimus, sprendė kylančius klausimus, organizavo ir vedė renginius (du protmūšiai internetinėje erdvėje, Diena be kuprinės, Šlepečių diena ir pan., pagelbėdavo organizuojant renginius gimnazijoje ir mieste, atsakingai laikėsi mokinio elgesio taisyklių, dalinosi informacija apie veiklą internetinėje erdvėje. Jos ir ateityje žada padėti ir aktyviai dirbti mokinių parlamente.

Mokinių parlamento nariai 2022-2023 m.m.

MP veiklos planas 2022-2023 m.m.

MP nuostatai 2022-2023 m.m.