Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

        Lapkričio 20 d. Lietuvoje vyko Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada 7-8 klasėms. Buvo vykdoma sudėtinga išankstinė registracija, mokiniams reikėjo individualiai susikurti paskyras sistemoje, kiekvienai mokyklai paskirtas konkretus laikas.

          Olimpiados dieną nurodytu laiku prisijungus prie sistemos adresu https://aplinkosauga.vma.lm.lt/ reikėjo atlikti testą. Klausimyną sudarė 30 klausimų. Klausimai kiekvienam moksleiviui pateikti atsitiktiniu eiliškumu iš klausimų banko. Kiekvieno klausimyno balų suma vienoda – maksimaliai buvo galima surinkti 100 balų. Testui atlikti skirtos 35 minutės.

        Birštono gimnazijoje olimpiadoje dalyvavo 13 mokinių. Geriausiai sekėsi ir daugiausiai balų surinko:

Jokūbas Dargis 7a kl. 73,33
Ugnė Ambrazevičiūtė 8a kl. 70,00
Dija Bernotaitytė 8b kl. 70,00

Rūpinkimės aplinka!

Geografijos mokytoja Daiva Dabrišienė