Olimpiada „Mano gaublys“

      2021-03-02 Birštono gimnazijoje Teams erdvėje vyko 2-4 klasių pasaulio pažinimo olimpiada „Mano gaublys“.
      Nugalėtojais mūsų gimnazijoje savo amžiaus grupėse tapo:

Antrokai Augustas Jančiulis – 2a kl., Henrikas Brazdžionis 2b kl. ir Benas Valenta 2c kl. Visi trys berniukai surinko 20 taškų iš 20 galimų. Antrokus olimpiadai paruošė mokytojos  R. Malinauskienė, A. Grinienė ir V. Vasiljevė.

Trečiokų tarpe I vietą užėmė Ugnė Naudžiūnaitė 3b klasė, surinkusi taip pat 20 taškų iš 20 galimų. Ugnę olimpiadai ruošė mokytoja V. Urbanavičienė.
 
Ketvirtokams visų galimų 20 taškų surinkti nepavyko. Geriausią 19 taškų rezultatą pasiekė Urtė Vaičikauskaitė 4a kl. ir Vaida Vaitkevičiūtė bei Austė Vaškytė iš 4b klasės. Mokinius mokė mokytojos V. Augustavičienė ir J. Aukščiūnienė
 

      Dėkojame visiems dalyviams už jų atlikta darbą, ruošusioms mokinius pradinių klasių mokytojoms. Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės jų puikiais rezultatais. Mokinių rezultatai išsiųsti Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos atstovams, kurie pateiks galutinį įvertinimą respublikos mastu.

 

Pasaulio pažinimo olimpiados „Mano gaublys“  2-4 klasių mokiniams koordinatorė A.Ferevičienė