Parodoje-konkurse ,,Žiemos puokštė“

Žiemos puokštė

        Gruodžio 5 d. Birštono gimnazijos mokinės dalyvavo kasmetinėje respublikinėje floristinių kompozicijų parodoje-konkurse ,,Žiemos puokštė“, surengtoje Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje. Šių metų konkurso tema – „Sukurk Kalėdinę puošmeną“. Parodai-konkursui šiemet buvo pateiktos 165 teminės kompozicijos, paruoštos moksleivių, atstovaujančių net 58-as šalies mokyklas. Gražiausios puokštės, kompozicijos ir atvirukai prieš šv. Kalėdas pradžiugins senelių namų bei slaugos ligoninių gyventojus.

       Mūsų gimnazijos 6-8 kl. moksleivės Svajūnė Karandaitė, Emilija Treigytė ir Felicija Kuliešaitė konkursui pristatė kalėdinius atvirukus tema ,,Linksmų Šv. Kalėdų!“, o I-II kl. mokinės Paulina Padelskaitė ir Brigita Vaitiekūnaitė kūrė stalui dekoruoti skirtą Advento vainiką tema ,,Stebuklo laukimas“. Mokines konkursui ruošė gimnazijos technologijų mokytojai.
        Sveikiname Pauliną Padelskaitę, kurios Advento vainikas iškovojo diplomą.

Jaukių visiems Kalėdų ir gražių kūrybingų akimirkų!