Pažintinė ekskursija teisme

       Lapkričio 6 – ąją Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Milda Mardosienė organizavo mokomąją – pažintinę ekskursiją jauniesiems policijos rėmėjams ir jų draugams, Birštono gimnazijos mokiniams, į Alytaus apylinkės teismo Prienų rūmus. Ekskurisjo tikslas – suteikti galimybę jaunimui pamatyti ir sužinoti, kaip atrodo teismo darbas iš vidaus.

          Moksleivius priėmė Alytaus apylinkės teismo Prienų rūmų teisėja Loreta Radzevičienė, kuri supažindino su Alytaus apylinkės teismo Prienų rūmų struktūra, neseniai įvykusia teismų reforma, veikla, teisėjo darbu, reikalavimais, kokie yra nustatyti norint tapti teisėju, dokumentacija. Susitikimo metu nepavyko apsilankyti posėdžių salėje, kadangi jos buvo užimtos, vyko posėdžiai, tačiau jaunimas apsilankė teisėjos kabinete, raštinėje, kitose patalpose, turėjo puikią galimybę užduoti teisėjai dominančius klausimus.

Alytaus apskr. VPK Birštono PK
vyresnioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė)
Milda Mardosienė