Pradinių klasių projektas „RUDENĖLIO TAKU“

           Atskubėjo auksinis ruduo…Kartu su juo į mūsų mokyklą atkeliavo pradinių klasių projektas RUDENĖLIO TAKU. Spalio 24-28 d. vyko įvairios veiklos.
              Pradinukai nusispalvino rudenines mandalas. Jomis pasipuošė kabinetų duris.
              Spalio 25 d. labai įdomią pasaulio pažinimo pamoką „Paukščių pasaulis“ pravedė Nemuno kilpų regioninio parko grupės darbuotoja Rosita Dargienė. Dėkojame jai už galimybę pamatyti, išgirsti daug paukščių, kurie pasilieka Lietuvoje šaltuoju laikotarpiu.
              Nuo ketvirtadienio galime džiaugtis dar vienu mokytojų su vaikais sukurtu darbu. Tai plakatai rudens temomis: 1 kl. – „ Vaisiai ir daržovės“, 2 kl.- „Miškas“ , 3 klasės – „ Paukščiai“, 4 kl.- „ Rudens darbai“. Mokinukai sprendė kryžiažodžius, mokėsi eilėraščių, dainų.
               Spalio 28 d. projektas baigėsi švente. Rudenėliu taku mus vedė pavaduotojos Astos Ferevičienės būrelio „Mažieji renginių vedėjai“ aktoriai. Jie parodė būrelio vadovės sukurtą smagų vaidinimą „ Paieškokime rudens kartu“.
             Vėliau rudenėlio taku pakvietė eiti projekto ir šventės organizatorės 2a kl. mokytoja Jūratė Aukščiūnienė ir Vilma Augustavičienė kartu su savo mokiniais. Antrokai deklamavo eiles, dainavo daineles, kurių išmokė muzikos mokytoja Toliama Ragienė. Su dainomis, eilėraščiais pasirodė ir 1,3,4 klasių mokinukai.
            Šventės metu pasidžiaugėme rudenėliu ir smagiai praleidome laiką kartu.
Pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė J. Aukščiūnienė