Programa „FAST HEROJAI” Birštono gimnazijoje

         Birštono gimnazijos 2-3 klasių mokiniai baigė penkių savaičių programą “FAST Herojai”, kurios metu kartu su superherojais Feliksu, Antanu, Sofija ir Tomu mokėsi apie pavojingą ligą, insultą, ir kaip gelbėti visus, kurių smegenis paveikia Piktasis Krešulys.
         Penkias savaites trukusią programą “FAST Herojai” 2-3 klasių mokiniai (87 vaikai) pradėjo 2022 m. spalio mėn. Programa buvo įtraukianti, lengvai suprantama, todėl mokiniai nekantriai laukdavo susitikimų, uoliai mokėsi, sprendė užduotis. Ši programa įtraukė ir tėvus – namuose padedant tėvams vaikai užsiregistravo „FAST Herojų“ elektroniniame puslapyje (https://lt-lt.fastheroes.com/) ir kartu su tėvais atliko užduotis, rinko taškus.
         Savo Senjorams Herojams, vyresniems žmonėms, mokiniai padovanojo nuostabią dovaną – ypatingus laiškus, kuriuose sudėjo visas gautas žinias apie tai kaip kiekvienas galime išgelbėti artimųjų gyvybes.
        Labai dėkojame aktyviems 2-3 kl. mokiniams, mokytojoms ir tėveliams, kurie stropiai stiprino žinias. Džiaugiamės, jog iš visų 114 Lietuvoje užsiregistravusių mokyklų Birštono gimnazija kol kas yra 2-oje vietoje pagal surinktą taškų skaičių.
        Visus 2-3 kl. mokinius ir tėvus dar kartą kviečiame jungtis/ registruotis „FAST Herojų“ elektroniniame puslapyje (https://lt-lt.fastheroes.com/), kuriame rasite informaciją apie pagalbą ištikus insultui, linksmus prevencinius žaidimus, naudingus filmukus.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistės informacija