Projekto „Atrask save kūryboje Kalėdų žingsniams aidint 2020“ laureatai

          Dėkojame visiems, kurie taip gražiai įsitraukė į projekto veiklas ir kūrė sau ir kitiems šventinę nuotaiką.

          Tikime, kad jūs jau gavote pačią gražiausią dovaną – džiaugsmą dovanoti ir dalintis. Projekto darbų vertinimo komisija peržiūrėjo Jūsų siųstus darbus ir atrinko tuos autorius, kurie buvo kūrybingiausi, įdomiausi, laikėsi visų projekto reikalavimų. Sveikiname visus laureatus. Jų laukia Kalėdų Senelio dovanos, kurias įteiksime po karantino. Linkime visiems projekto dalyviams gražių artėjančių švenčių ir puikios nuotaikos bei sveikatos. Tikimės, kad jūs dar ne kartą džiuginsite savo darbais. Dėkojame ir gerbiamai vertinimo komisijai, kuriai teko tikrai nelengvas darbas.

 

              Gražių visiems artėjančių metų, daug prasmingų, nuostabių akimirkų

Laureatai  

Projekto ruošimo ir vykdymo darbo grupė