Respublikinis žaidimas-viktorina „Pažink aviacijos pasaulį“

      2017-01-18 Birštono gimnazijos skaitykloje vyko respublikinis žaidimas-viktorina „Pažink aviacijos pasaulį“. Organizatoriai VŠĮ „AP idėjos“ (žurnalas „Aviacijos pasaulis“ ir paramos fondas „Sparnai svajonei“). Viktorinos tikslas – skatinti vaikus pažinti aviaciją, jos pasaulį, su aviacija susipažinti gyvai, aerodromuose.

      Birštono gimnazijoje šiame žaidime-viktorinoje dalyvavo 9 gimnazistai, kurie domisi aviacija. Jie atsakinėjo raštu į pateiktus testo klausimus, kurių buvo dvidešimt. Nugalėtoju tapo Vilius Paulikas iš IIb klasės. Jis teisingai atsakė 16 klausimų. Viktorinos prizas – skrydis lėktuvu ir ekskursija aerodrome. Paguodos prizai įteikiami visiems viktorinos dalyviams. Be to, mokyklai, organizavusiai viktoriną, tenka žurnalo „Aviacijos pasaulis“ nemokama metinė prenumerata.

viktorina1

       Dėkojame Birštono gimnazijos bibliotekos vedėjai  Jurgitai Kuzmickienei, kuri koordinavo šio konkurso eigą mūsų gimnazijoje. Tikimės, kad ši viktorina ir patirti įspūdžiai paskatins ir daugiau mokinių domėtis aviacija, o gal kažkam padės pasirinkti būsimą profesiją.

viktorina2