Senolių skrynią atvėrus 2017

Birštono gimnazijos trečiokas Ąžuolas Jakučionis  ir ketvirtokė Miglė Juozaitytė dalyvavo Lazdijuose respublikinė pradinių klasių konferencijoje  ,,Senolių skrynią atvėrus 2017‘‘. Konferencija vyksta jau ketvirtą kartą.

  Trečiokas Ąžuolas Jakučionis   konferencijoje dalyvavo su pranešimu ,,Dzūkiškos bandos‘‘ .Jis iš savo močiutės išmoko kepti dzūkiškas bandas, kurias pristatė konferencijos metu. Mokinį ruošė ir lydėjo jo mokytoja Aldrona Grinienė.

   Ketvirtokė Miglė Juozaitytė  dalyvavo su pranešimu ,,Oi tai skanumėlis mano voveraičių‘‘ .  Ji kartu su močiute mokėsi virti voveraites, pristatė jau pamirštą kulinarinį paveldą.  Miglė žino, kaip išsivirti voveraites, kad  tai ypatingas kulinarinis skanėstas, kuriam reikalinga speciali formelė. Mokinę ruošė ir lydėjo jos mokytoja Virginija Urbanavičienė.

   Didžiuojamės gražiais ir įdomiais mokinių pranešimais. Smagu, kad Lazdijų darželio – mokyklos ,,Vyturėlis‘‘ organizatoriai pakviečia ir Birštono gimnazijos mokytojas dalyvauti konferencijoje. Džiaugiamės gražiu ir prasmingu bendradarbiavimu.

senolių skrynia

Aldrona Grinienė ir Virginija Urbanavičienė
Birštono gimnazijos  mokytojos metodininkės