Šių metų birželio 5 dieną Birštono gimnazijos mokiniai dalyvavo projekto ,,Wabi-Sabi 2019‘‘ uždaryme.

         ,,Wabi-Sabi: tobulumas netobulume‘‘- tai projektas, skatinantis mokytojus ir mokinius geriau pažinti Japonijos  kultūrą, kuriant ir atskleidžiant grožį netobulume įvairiomis raiškos formomis. Šių metų temos – kovos menai, dainos  ir ,,Miško  maudynių‘‘ piešiniai. Uždarymo renginys  vyko Vilniaus Bernardinų sode, kur buvo atidaryta mokinių darbų  paroda, renkami ir apdovanojami laureatai. Mūsų gimnazijos 8b klasės mokinės Simona Drazdauskaitė  ir Austėja Suchockaitė tapo piešinių konkurso laureatėmis.

         Birštono gimnazijos mokiniai jau nebe pirmi metai dalyvauja šiame projekte. Džiaugiamės technologijų mokytojų Vedos Martinaitienės ir Algio Guobio iniciatyva ir šia tęsiama tradicija!

Austėja Suchockaitė  8b klasė
Birštono gimnazija