Šokis padeda susitelkti

       2018-02-09 Birštono gimnazijos 6 ir 7a kl. mokinių grupė vyko į respublikinio projekto „Neformaliojo vaikų švietimo galimybių plėtra“ edukaciją „Šiuolaikinio šokio menas“, kurią vedė mokytoja choreografė Greta Leitonaitė. Jaunoji mokytoja puikiai valdė auditoriją. Jos parinkti judesiai, užduotys vertė mokinius suklusti, susikaupti, sutelkti dėmesį. Užsiėmimo metu keletas mokinių surado savyje gebėjimų, kurių net neįtarė turį. 

      Buvo be galo įdomu stebėti jaunos pedagogės darbo metodiką, žavėtis jos santūriu reiklumu ir be galo kantriu bet ryžtingu darbu, siekiant edukacijai iškelto tikslo. Mums, lydėjusioms mokytojoms, labai patiko pasirinktas darbo stilius, metodai. Mokiniai įveikė užduotį ir užsiėmimo pabaigoje mes jau stebėjome jų šokį. Dėkojame G.Leitonaitei už puikią edukaciją ir džiaugiamės, kad turėjome galimybę joje dalyvauti.

Projekto koordinatorė Birštono gimnazijoje A.Ferevičienė

Posted by Birštono gimnazija on Monday, February 12, 2018